Koti > Tuotteet > releet > Solid State Relays > H12WD48125PG-10
H12WD48125PG-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta H12WD48125PG-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero H12WD48125PG-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 770 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
20 pcs
Product parameter
Osa numero H12WD48125PG-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SSR RELAY SPST-NO 125A 48-660V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 770 pcs Tietolomake H12WD Series Datasheet
Kategoria releet Jännite - Load 48V ~ 660V
Jännite - Input 4 ~ 32VDC päättyminen Style Screw Terminal
Toimittaja Device Package - Sarja H12WD
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Hockey Puck
lähtö Tyyppi AC Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Tyhjäkäyntivirran 125A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant