Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > HAC24B150H-10
HAC24B150H-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAC24B150H-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAC24B150H-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 554 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
5 pcs
Product parameter
Osa numero HAC24B150H-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 554 pcs Tietolomake HAC Series
Kategoria releet Jännite - Load 24 ~ 280 V
Jännite - Input 90 ~ 140VAC päättyminen Style Stud
Sarja HAC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 6 Weeks Tyhjäkäyntivirran 150A
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Piiri SPST-NO (1 Form A)
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:HAC24B150H
  • valmistajat:Crydom