Koti > Tuotteet > releet > Kontaktorit (kiinteä tila) > HAC24D150-10
HAC24D150-10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HAC24D150-10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HAC24D150-10
Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 565 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs50 pcs
Product parameter
Osa numero HAC24D150-10 Valmistaja Crydom
Kuvaus SOLID STATE RELAY 240 V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 565 pcs Tietolomake HAC Series
Kategoria releet Jännite - Load 24 ~ 280 V
Jännite - Input 4 ~ 32VDC päättyminen Style Stud
Sarja HAC Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Hockey Puck lähtö Tyyppi AC
Muut nimet CC2733
HAC24D150-10-ND
Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Tyhjäkäyntivirran 150A Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant