Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRCW201014K0FKTF
CRCW201014K0FKTF
CRCW201014K0FKTF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRCW201014K0FKTF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRCW201014K0FKTF
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 14K OHM 1% 3/4W 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 780150 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CRCW201014K0FKTF Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 14K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 780150 pcs Tietolomake D/CRCW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja CRCW
paneeli tila 14 kOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet CRCW2010 100 14K 1% R02