Koti > Tuotteet > vastukset > Chip Resistor - Pinta-asennus > CRCW201014K3FKTF
CRCW201014K3FKTF
CRCW201014K3FKTF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CRCW201014K3FKTF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CRCW201014K3FKTF
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 14.3K OHM 1% 3/4W 2010
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 784916 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero CRCW201014K3FKTF Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES SMD 14.3K OHM 1% 3/4W 2010 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 784916 pcs Tietolomake D/CRCW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±1%
lämpötila kerroin ±100ppm/°C Toimittaja Device Package 2010
Koko / Dimension 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm) Sarja CRCW
paneeli tila 14.3 kOhms Virta (wattia) 0.75W, 3/4W
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 2010 (5025 Metric)
Muut nimet CRCW2010 100 14K3 1% R02
CRCW2010 14.3K 1% 100 R02
Käyttölämpötila -55°C ~ 155°C
Lukumäärä Päätteet 2 Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.028" (0.70mm)
ominaisuudet Automotive AEC-Q200 Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 14.3 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200 Thick Film Sävellys Thick Film