Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW02C3R000JS70
CW02C3R000JS70
CW02C3R000JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW02C3R000JS70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW02C3R000JS70
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 3 OHM 3.25W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 243308 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2000 pcs5000 pcs10000 pcs25000 pcs
Product parameter
Osa numero CW02C3R000JS70 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 3 OHM 3.25W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 243308 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±50ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm) Sarja CW
paneeli tila 3 Ohms Virta (wattia) 3.25W