Koti > Tuotteet > vastukset > Kaapelin vastukset > CW02C470R0JS70
CW02C470R0JS70
CW02C470R0JS70
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta CW02C470R0JS70 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero CW02C470R0JS70
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 470 OHM 3.25W 5% AXIAL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 258293 pcs
Product parameter
Osa numero CW02C470R0JS70 Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus RES 470 OHM 3.25W 5% AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 258293 pcs Tietolomake CW Series Datasheet
Kategoria vastukset Toleranssi ±5%
lämpötila kerroin ±30ppm/°C Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.218" Dia x 0.500" L (5.54mm x 12.70mm) Sarja CW
paneeli tila 470 Ohms Virta (wattia) 3.25W