Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02SH3R9K
IM02SH3R9K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02SH3R9K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02SH3R9K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 3.9 10% RJ1
Product parameter
Osa numero IM02SH3R9K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 3.9 10% RJ1 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5770 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 45 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.9µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 80MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.9µH Unshielded Molded Inductor 250mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 250mA Nykyinen - värikylläisyys -