Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02ST121J
IM02ST121J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02ST121J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02ST121J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 120 5% RJ4
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IM02ST121J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 120 5% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5938 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 790kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 120µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 12MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 120µH Unshielded Molded Inductor 66mA 13 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 13 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 66mA Nykyinen - värikylläisyys -