Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02ST1R0F
IM02ST1R0F
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02ST1R0F luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02ST1R0F
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 1 1% RJ4
Product parameter
Osa numero IM02ST1R0F Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 1 1% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5111 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±1% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 25 @ 25MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 25MHz
induktanssi 1µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 230MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1µH Unshielded Molded Inductor 385mA 1 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 385mA Nykyinen - värikylläisyys -