Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02ST220J
IM02ST220J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02ST220J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02ST220J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 22 5% RJ4
Product parameter
Osa numero IM02ST220J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 22 5% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5442 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 22µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 25MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 22µH Unshielded Molded Inductor 140mA 3.3 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 3.3 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 140mA Nykyinen - värikylläisyys -