Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM02ST1R5K
IM02ST1R5K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM02ST1R5K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM02ST1R5K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 1.5 10% RJ4
Product parameter
Osa numero IM02ST1R5K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-2 1.5 10% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4981 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.095" Dia x 0.250" L (2.42mm x 6.35mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 28 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Iron
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 1.5µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 140MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1.5µH Unshielded Molded Inductor 535mA 220 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 535mA Nykyinen - värikylläisyys -