Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM04ES2R2K
IM04ES2R2K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM04ES2R2K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM04ES2R2K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 2.2 10% ES E2
Product parameter
Osa numero IM04ES2R2K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 2.2 10% ES E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5934 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 33 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 135MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Molded Inductor 435mA 950 mOhm Max Axial DC Resistance (DCR) 950 mOhm Max
Nykyinen arvostelu 435mA Nykyinen - värikylläisyys -