Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IM04ES3R3K
IM04ES3R3K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IM04ES3R3K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IM04ES3R3K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 3.3 10% ES E2
Product parameter
Osa numero IM04ES3R3K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IM-4 3.3 10% ES E2 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4609 pcs Tietolomake IM Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Molded
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.155" Dia x 0.375" L (3.94mm x 9.53mm) suojaus Unshielded
Sarja IM Arvioinnit -
Q @ Freq 33 @ 7.9MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Phenolic
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 7.9MHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 110MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Unshielded Molded Inductor 300mA 2 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 2 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 300mA Nykyinen - värikylläisyys -