Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IRF01ST102J
IRF01ST102J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IRF01ST102J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IRF01ST102J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IRF-1 1K 5% RJ4
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IRF01ST102J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IRF-1 1K 5% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4343 pcs Tietolomake IRF Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) suojaus Unshielded
Sarja IRF Arvioinnit -
Q @ Freq 60 @ 790kHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 790kHz
induktanssi 1mH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 1.4MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 1mH Unshielded Inductor 60mA 26 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 26 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 60mA Nykyinen - värikylläisyys -