Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > IRF01ST390K
IRF01ST390K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IRF01ST390K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IRF01ST390K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IRF-1 39 10% RJ4
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero IRF01ST390K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus IRF-1 39 10% RJ4 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5249 pcs Tietolomake IRF Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi -
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package Axial
Koko / Dimension 0.120" Dia x 0.260" L (3.02mm x 6.60mm) suojaus Unshielded
Sarja IRF Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.5MHz Pakkaus -
Pakkaus / Case Axial Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Materiaali - Core Ferrite
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 2.5MHz
induktanssi 39µH Korkeus - Istuva (Max) -
Taajuus - Self Resonant 22MHz ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 39µH Unshielded Inductor 240mA 1.7 Ohm Max Axial DC Resistance (DCR) 1.7 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 240mA Nykyinen - värikylläisyys -