Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1812RV820J
ISC1812RV820J
ISC1812RV820J
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1812RV820J luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1812RV820J
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 82UH 156MA 2.86 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 106028 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1812RV820J Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 82UH 156MA 2.86 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 106028 pcs Tietolomake ISC-1812 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±5% Toimittaja Device Package 1812
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1812 Arvioinnit -
Q @ Freq 50 @ 2.52MHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 2.52MHz induktanssi 82µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 7.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 82µH Shielded Wirewound Inductor 156mA 2.86 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.86 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 156mA Nykyinen - värikylläisyys -