Koti > Tuotteet > Induktorit, kelat, kuristimet > Kiinteät induktorit > ISC1812RV821K
ISC1812RV821K
ISC1812RV821K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ISC1812RV821K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ISC1812RV821K
Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 820UH 72MA 13.5 OHM
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 73125 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs2500 pcs5000 pcs12500 pcs
Product parameter
Osa numero ISC1812RV821K Valmistaja Dale / Vishay
Kuvaus FIXED IND 820UH 72MA 13.5 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 73125 pcs Tietolomake ISC-1812 Series
Kategoria Induktorit, kelat, kuristimet Tyyppi Wirewound
Toleranssi ±10% Toimittaja Device Package 1812
Koko / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) suojaus Shielded
Sarja ISC-1812 Arvioinnit -
Q @ Freq 30 @ 796kHz Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 1812 (4532 Metric) Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali - Core Ferrite Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Induktanssiaste - Testi 796kHz induktanssi 820µH
Korkeus - Istuva (Max) 0.134" (3.40mm) Taajuus - Self Resonant 2.2MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 820µH Shielded Wirewound Inductor 72mA 13.5 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 13.5 Ohm Max
Nykyinen arvostelu 72mA Nykyinen - värikylläisyys -