DSTL-0829-12
DSTL-0829-12
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSTL-0829-12 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSTL-0829-12
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DSTL-0829-12 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL CONTINUOUS 12V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4555 pcs Tietolomake DSTL-0829 Spec
Kategoria Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit Paino 0.225 lb (102.06g)
Jännite - Rated 12VDC Tyyppi Closed Frame (Pull), Tubular
päättyminen Style Wire Leads with Connector teknologia Electromechanical
Stroke Length 0.500" (12.70mm) Koko / Dimension 0.961" Dia x 1.142" L (24.40mm x 29.00mm)
Akselin yksityiskohdat Clevis Sarja DSTL
Virta (wattia) 72W Muut nimet 1144-1286
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Käyttömäärä Continuous Halkaisija - Shaft 0.307" (7.80mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Continuous Duty Solenoid Closed Frame (Pull), Tubular Type 0.500" (12.70mm) Stroke 12VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 2 Ohm