DSTL-0829-24
DSTL-0829-24
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DSTL-0829-24 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DSTL-0829-24
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs
Product parameter
Osa numero DSTL-0829-24 Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus SOLENOID PULL CONTINUOUS 24V Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3799 pcs Tietolomake DSTL-0829 Spec
Kategoria Moottorit, solenoidit, ohjauskortit / moduulit Paino 0.225 lb (102.06g)
Jännite - Rated 24VDC Tyyppi Closed Frame (Pull), Tubular
päättyminen Style Wire Leads with Connector teknologia Electromechanical
Stroke Length 0.500" (12.70mm) Koko / Dimension 0.961" Dia x 1.142" L (24.40mm x 29.00mm)
Akselin yksityiskohdat Clevis Sarja DSTL
Virta (wattia) 76W Muut nimet 1144-1288
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 18 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Käyttömäärä Continuous Halkaisija - Shaft 0.307" (7.80mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Continuous Duty Solenoid Closed Frame (Pull), Tubular Type 0.500" (12.70mm) Stroke 24VDC Chassis Mount DC Resistance (DCR) 7.5 Ohm