Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PJ-12V30WCNA
PJ-12V30WCNA
PJ-12V30WCNA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PJ-12V30WCNA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PJ-12V30WCNA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 30W
(Yhdysvaltain dollareina)
80 pcs
Product parameter
Osa numero PJ-12V30WCNA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 30W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed, Conformal Coated
Koko / Dimension 4.92" L x 2.36" W x 1.42" H (125.0mm x 60.0mm x 36.0mm) Sarja PJ
Virta (wattia) 30W Muut nimet 1145-1051
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input tehokkuus 85%
Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 12V 2.5A 85 ~ 264 VAC Input Nykyinen - Output (Max) 2.5A