Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PJ-24V100WBRA
PJ-24V100WBRA
PJ-24V100WBRA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PJ-24V100WBRA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PJ-24V100WBRA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W
(Yhdysvaltain dollareina)
540 pcs
Product parameter
Osa numero PJ-24V100WBRA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 100W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Open Frame
Koko / Dimension 6.10" L x 2.44" W x 1.30" H (155.0mm x 62.0mm x 33.0mm) Sarja PJ
Virta (wattia) 100W Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 4.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 4.3A Hyväksynnät CB, CE, cURus, TUV