Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PJ-24V150WCNA
PJ-24V150WCNA
PJ-24V150WCNA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PJ-24V150WCNA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PJ-24V150WCNA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs
25 pcs50 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero PJ-24V150WCNA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed, Conformal Coated
Koko / Dimension 6.30" L x 2.95" W x 1.46" H (160.0mm x 75.0mm x 37.0mm) Sarja PJ
Virta (wattia) 150W Muut nimet 1145-1033
Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Vaadittu vähimmäiskuormitus - Valmistajan toimitusaika 24 Weeks
tehokkuus 91% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 24V 6.3A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6.3A Hyväksynnät CB, CE, cURus, TUV