Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PML-12V35W1AA
PML-12V35W1AA
PML-12V35W1AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PML-12V35W1AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PML-12V35W1AA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 35W
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PML-12V35W1AA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 35W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 12V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 85 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 3.86" L x 3.86" W x 1.50" H (98.0mm x 98.0mm x 38.0mm) Sarja PML
Virta (wattia) 35W Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output, Universal Input
tehokkuus 84% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 12V 2.92A 85 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 2.92A Hyväksynnät CB, CE, CCC, cURus, TUV