Koti > Tuotteet > Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) > AC DC -muuntimet > PML-24V150W1AA
PML-24V150W1AA
PML-24V150W1AA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PML-24V150W1AA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PML-24V150W1AA
Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W
(Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
Product parameter
Osa numero PML-24V150W1AA Valmistaja Delta Electronics
Kuvaus AC/DC CONVERTER 24V 150W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Virtalähteet - Ulkoinen / sisäinen (Off-Board) Jännite - Tuotos 4 -
Jännite - Tuotos 3 - Jännite - Tuotos 2 -
Jännite - Tuotos 1 24V Jännite - Isolation 3kV
Jännite - Input 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Tyyppi Enclosed
Koko / Dimension 7.01" L x 3.82" W x 1.50" H (178.0mm x 97.0mm x 38.0mm) Sarja PML
Virta (wattia) 150W Käyttölämpötila -10°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet Adjustable Output
tehokkuus 89% Yksityiskohtainen kuvaus Enclosed AC DC Converter 1 Output 24V 6.5A 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 6.5A Hyväksynnät CB, CE, CCC, cURus, TUV