Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > LM4040B25FTA
LM4040B25FTA
LM4040B25FTA
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM4040B25FTA luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM4040B25FTA
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs15000 pcs30000 pcs
Product parameter
Osa numero LM4040B25FTA Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC VREF SHUNT 2.5V SOT23 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 203875 pcs Tietolomake LM4040 Datasheet
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 2.5V
Jännite - Input - Toleranssi ±0.2%
lämpötila kerroin 100ppm/°C Toimittaja Device Package SOT-23
Sarja - Viite Tyyppi Shunt
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
lähtö Tyyppi Fixed Muut nimet LM4040B25FTADI
LM4040B25FTADI-ND
LM4040B25FTADITR
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 35µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 26 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SOT-23
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA