Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > PMIC - Jänniteohje > LM4040B10IDCKR
LM4040B10IDCKR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta LM4040B10IDCKR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero LM4040B10IDCKR
Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70
(Yhdysvaltain dollareina)
3000 pcs6000 pcs
Product parameter
Osa numero LM4040B10IDCKR Valmistaja N/A
Kuvaus IC VREF SHUNT 10V SC70 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 75413 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - lähtö (min / kiinteä) 10V
Jännite - Input - Toleranssi ±0.2%
lämpötila kerroin 100ppm/°C Toimittaja Device Package SC-70-5
Sarja - Viite Tyyppi Shunt
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
lähtö Tyyppi Fixed Muut nimet 296-19723-2
LM4040B10IDCKRG4
LM4040B10IDCKRG4-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Melu - 10 Hz - 10 kHz 180µVrms
Melu - 0,1 Hz - 10 Hz - Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 8 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Shunt Voltage Reference IC ±0.2% 15mA SC-70-5
Nykyinen - Supply - Nykyinen - Tuotos 15mA