PI3DBV14QE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PI3DBV14QE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PI3DBV14QE
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16QSOP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PI3DBV14QE Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 16QSOP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4943 pcs Tietolomake PI3DBV14
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.5V, 3.3V
Jännitesyöttö, kaksois (V ±) - Vaihtokytkentä -
Toimittaja Device Package 16-QSOP Sarja NanoSwitch™
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width)
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 14 Ohm
Kanavien lukumäärä 2 Multiplekseri / demultiplekseripiiri 4:1
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus Video Switch IC 2 Channel 16-QSOP
Perusosan osanumero PI3DBV14 Sovellukset Video
3dB kaistanleveys 300MHz