PI3DBV14ZHE
PI3DBV14ZHE
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta PI3DBV14ZHE luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero PI3DBV14ZHE
Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 20TQFN
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero PI3DBV14ZHE Valmistaja Diodes Incorporated
Kuvaus IC MUX/DEMUX DUAL 4X1 20TQFN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5043 pcs Tietolomake PI3DBV14
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännitesyöttö, yksi (V +) 2.5V, 3.3V
Jännitesyöttö, kaksois (V ±) - Vaihtokytkentä -
Toimittaja Device Package 20-TQFN-EP (3.5x4.5) Sarja NanoSwitch™
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 20-WFQFN Exposed Pad
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA) Paikan päällä oleva vastus (maksimi) 14 Ohm