Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25620B1617K102
B25620B1617K102
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25620B1617K102 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25620B1617K102
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 610UF 10% 1.1KVDC SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 679 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
16 pcs
Product parameter
Osa numero B25620B1617K102 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 610UF 10% 1.1KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 679 pcs Tietolomake B2562x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Female Koko / Dimension 4.567" Dia (116.00mm)
Sarja B2562 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Käyttölämpötila -55°C ~ 75°C Asennustyyppi Chassis, Stud Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lead Spacing 1.260" (32.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 4.803" (122.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 610µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 610µF Sovellukset DC Link, DC Filtering