Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25620B1707K103
B25620B1707K103
B25620B1707K103
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25620B1707K103 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25620B1707K103
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 700UF 10% 1.1KVDC SCREW
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 801 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs
Product parameter
Osa numero B25620B1707K103 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 700UF 10% 1.1KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 801 pcs Tietolomake B2562x Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1100V (1.1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Female Koko / Dimension 4.567" Dia (116.00mm)
Sarja B2562 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet 495-7231 Käyttölämpötila -55°C ~ 75°C
Asennustyyppi Chassis, Stud Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 14 Weeks Lead Spacing 1.969" (50.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 5.512" (140.00mm)
ominaisuudet - ESR (Equivalent Series Resistance) 1.8 mOhms
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 700µF Film Capacitor 1100V (1.1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapasitanssi 700µF Sovellukset DC Link, DC Filtering