Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25631S0227K600
B25631S0227K600
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25631S0227K600 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25631S0227K600
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 220UF 10% 600VDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero B25631S0227K600 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 220UF 10% 600VDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1415 pcs Tietolomake B25631 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 600V
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 3.346" Dia (85.00mm)
Sarja B25631 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25631S 227K600
B25631S227K600
B25631S227K600-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 70°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 1.772" (45.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.598" (66.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 220µF Film Capacitor 600V Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 220µF