Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25631A1756K000
B25631A1756K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25631A1756K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25631A1756K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 75UF 10% 1KVDC SCREW
(Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
Product parameter
Osa numero B25631A1756K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 75UF 10% 1KVDC SCREW Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 1734 pcs Tietolomake B25631 Series Datasheet
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1000V (1kV)
Voltage Rating - AC - Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Male Koko / Dimension 3.346" Dia (85.00mm)
Sarja B25631 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial, Can
Muut nimet B25631A1756K Käyttölämpötila -55°C ~ 70°C
Asennustyyppi Chassis Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 16 Weeks Lead Spacing 1.772" (45.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 2.008" (51.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 75µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapasitanssi 75µF