B25856K4404J13
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25856K4404J13 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | B25856K4404J13 |
|---|---|
| Valmistaja | EPCOS |
| Kuvaus | CAP FILM 0.4UF 10% AXIAL |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | Get a quote | ||||
- Tuoteparametri
- Tietolomake
Product parameter
| Osa numero | B25856K4404J13 | Valmistaja | EPCOS |
|---|---|---|---|
| Kuvaus | CAP FILM 0.4UF 10% AXIAL | Lyijytön tila / RoHS-tila | Lyijytön / RoHS -yhteensopiva |
| Määrä saatavilla | 5458 pcs | Tietolomake | B25856 Series |
| Kategoria | kondensaattorit | Voltage Rating - DC | - |
| Voltage Rating - AC | - | Toleranssi | ±10% |
| päättyminen | Threaded, Female | Sarja | B25856 |
| Arvioinnit | - | Pakkaus | Bulk |
| Pakkaus / Case | Axial, Can | Muut nimet | B25856K4404J 13 B25856K4404J013 |
| Käyttölämpötila | -25°C ~ 85°C | Asennustyyppi | Chassis Mount, Requires Holder/Bracket |
| Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) | Lead Spacing | - |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Lead free / RoHS Compliant | Korkeus - Istuva (Max) | - |
| ominaisuudet | - | Dielectric Material | - |
| Yksityiskohtainen kuvaus | 0.4µF Film Capacitor Axial, Can | kapasitanssi | 0.4µF |