Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B25856K7505K3
B25856K7505K3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B25856K7505K3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B25856K7505K3
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 3KVDC AXIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B25856K7505K3 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 5UF 10% 3KVDC AXIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4407 pcs Tietolomake B25856 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 3000V (3kV)
Voltage Rating - AC 2500V (2.5kV) Toleranssi ±10%
päättyminen Threaded, Female Koko / Dimension 4.252" Dia (108.00mm)
Sarja B25856 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Axial, Can
Muut nimet B25856K7505K 3
B25856K7505K003
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Asennustyyppi Chassis Mount, Requires Holder/Bracket Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 5.591" (142.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material - Yksityiskohtainen kuvaus 5µF Film Capacitor 2500V (2.5kV) 3000V (3kV) Axial, Can
kapasitanssi 5µF Sovellukset Snubber
Liittyvät tuotteet
  • Osa#:B25856K3255K3
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP FILM 2.5UF 10% 3.3KVDC AXIAL
  • Varastossa:6001
B25EW Image
  • Osa#:B25EW
  • valmistajat:NKK Switches
  • Kuvaus:SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 28V
  • Varastossa:33051
B25JW Image
  • Osa#:B25JW
  • valmistajat:NKK Switches
  • Osa#:B25AH
  • Osa#:B25856K7405K3
  • valmistajat:EPCOS
  • Kuvaus:CAP FILM 4UF 10% 3KVDC AXIAL
B25AP Image
  • Osa#:B25AP
  • Kuvaus:CAP FILM 2UF 10% 3KVDC AXIAL
  • Osa#:B25AV
  • Osa#:B25AB