Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32021A3102K189
B32021A3102K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32021A3102K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32021A3102K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 300VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
6800 pcs
Product parameter
Osa numero B32021A3102K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 300VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 283395 pcs Tietolomake B32021-26 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC -
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm)
Sarja B32021 Arvioinnit Y2
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -40°C ~ 110°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 39 Weeks
Lead Spacing 0.394" (10.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.354" (9.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polypropylene (PP), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1000pF Film Capacitor 300V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapasitanssi 1000pF Sovellukset EMI, RFI Suppression