Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32021A3102K289
B32021A3102K289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32021A3102K289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32021A3102K289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 300VAC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32021A3102K289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1000PF 10% 300VAC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva