Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32022A3823M000
B32022A3823M000
B32022A3823M000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32022A3823M000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32022A3823M000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 20% 1.5KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32022A3823M000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.082UF 20% 1.5KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 97455 pcs Tietolomake B32021-26 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1500V (1.5kV)
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±20%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.433" W (18.00mm x 11.00mm)