Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32022B3473K000
B32022B3473K000
B32022B3473K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32022B3473K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32022B3473K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 1.5KVDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs500 pcs
1000 pcs2500 pcs5000 pcs
Product parameter
Osa numero B32022B3473K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.047UF 10% 1.5KVDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 116407 pcs Tietolomake B32021-26 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 1500V (1.5kV)
Voltage Rating - AC 300V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.354" W (18.00mm x 9.00mm)