Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C1683K189
B32520C1683K189
B32520C1683K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C1683K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C1683K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B32520C1683K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.068UF 10% 100VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4718 pcs Tietolomake B32520 - 32529 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Sarja B32520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lead Spacing 0.295" (7.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.068µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.068µF