Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32520C224J289
B32520C224J289
B32520C224J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32520C224J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32520C224J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero B32520C224J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 63VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5507 pcs Tietolomake B32520 - 32529 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 63V
Voltage Rating - AC 40V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm)
Sarja B32520 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet B32520C 224J289
B32520C0224J289
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 0.295" (7.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.276" (7.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapasitanssi 0.22µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression