Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32521C3124K000
B32521C3124K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32521C3124K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32521C3124K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD
(Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
Product parameter
Osa numero B32521C3124K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva