Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32521C3224J289
B32521C3224J289
B32521C3224J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32521C3224J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32521C3224J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
Product parameter
Osa numero B32521C3224J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 0.22UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 160402 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.512" L x 0.197" W (13.00mm x 5.00mm)
Sarja B32521 Arvioinnit -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4852-1 Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lead Spacing 0.394" (10.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.433" (11.00mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Yksityiskohtainen kuvaus 0.22µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapasitanssi 0.22µF