Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32522N3105J289
B32522N3105J289
B32522N3105J289
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32522N3105J289 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32522N3105J289
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
2720 pcs
Product parameter
Osa numero B32522N3105J289 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 5% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 178973 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±5%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Sarja B32522 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Box (TB) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 36 Weeks
Lead Spacing 0.591" (15.00mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapasitanssi 1µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression