Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32522N3105K189
B32522N3105K189
B32522N3105K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32522N3105K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32522N3105K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
700 pcs1400 pcs2100 pcs4900 pcs17500 pcs
Product parameter
Osa numero B32522N3105K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 1UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 184025 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 0.709" L x 0.335" W (18.00mm x 8.50mm)
Sarja B32522 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-6815-2
B32522N3105K189-ND
B32522N3105K189Z1
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Valmistajan toimitusaika 36 Weeks Lead Spacing 0.591" (15.00mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.571" (14.50mm)
ominaisuudet - Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized
Yksityiskohtainen kuvaus 1µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial kapasitanssi 1µF