Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32524Q1685K189
B32524Q1685K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32524Q1685K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32524Q1685K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1400 pcs
Product parameter
Osa numero B32524Q1685K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 6.8UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 50450 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 100V
Voltage Rating - AC 63V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.433" W (31.50mm x 11.00mm)
Sarja B32524 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 50 Weeks
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.827" (21.00mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µF Film Capacitor 63V 100V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapasitanssi 6.8µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression