Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32524Q3106K
B32524Q3106K
B32524Q3106K
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32524Q3106K luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32524Q3106K
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs100 pcs
500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero B32524Q3106K Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 10UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 39395 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.709" W (31.50mm x 18.00mm)
Sarja B32524 Arvioinnit -
Pakkaus Bulk Pakkaus / Case Radial
Muut nimet 495-4184
B32524Q3106K000
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 1.083" (27.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 10µF Film Capacitor 160V 250V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapasitanssi 10µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression