Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32524R6475K189
B32524R6475K189
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32524R6475K189 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32524R6475K189
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
Product parameter
Osa numero B32524R6475K189 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 4.7UF 10% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 48059 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 400V
Voltage Rating - AC 200V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.240" L x 0.551" W (31.50mm x 14.00mm)
Sarja B32524 Arvioinnit -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Radial
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 32 Weeks
Lead Spacing 1.083" (27.50mm) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.965" (24.50mm) ominaisuudet -
Dielectric Material Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Yksityiskohtainen kuvaus 4.7µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized Radial
kapasitanssi 4.7µF Sovellukset Automotive; EMI, RFI Suppression