Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32526R0157K000
B32526R0157K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32526R0157K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32526R0157K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 150UF 10% 100VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
640 pcs
Product parameter
Osa numero B32526R0157K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 150UF 10% 100VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva