Koti > Tuotteet > kondensaattorit > Filmikondensaattorit > B32526R3156K000
B32526R3156K000
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta B32526R3156K000 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero B32526R3156K000
Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 250VDC RADIAL
(Yhdysvaltain dollareina)
1380 pcs
Product parameter
Osa numero B32526R3156K000 Valmistaja EPCOS
Kuvaus CAP FILM 15UF 10% 250VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 19503 pcs Tietolomake B32520-29 Series
Kategoria kondensaattorit Voltage Rating - DC 250V
Voltage Rating - AC 160V Toleranssi ±10%
päättyminen PC Pins Koko / Dimension 1.634" L x 0.551" W (41.50mm x 14.00mm)